Programista
zawód przyszłości

Wiedza, książki, rozwój .Net C#

Kim jestem?

Mąż, ojciec, programista, bloger.

Dzielę się wiedzą programistyczną, piszę programy na zlecenie, udzielam korepetycji. Najwięcej czasu zajmuje mi współpraca z Diagnostyką, to największa firma w Polsce zajmująca się badaniami laboratoryjnymi. Wartość systemów, nad którymi pracuję, można liczyć w milionach złotych.

Gdy mnie przedstawiają, mówią ekspert, od Domain-Driven Design, architektury, back-endu.

Czy się nim czuje? Z grzeczności nie zaprzeczam. To prawda, że mam wiedzę, lecz przymiotnik ekspert nigdy nie kojarzył mi się pozytywnie. Właśnie dlatego widzisz moją twarz w słomkowym kapeluszu. Bardziej do mnie pasuje określenie: ekspert o ludzkiej twarzy bez garniaka i zgrywania ważniaka. Wyciąga ono z bycia ekspertem, to co jest według mnie najważniejsze, czyli wiedzę a pozostawia bycie sobą.

Jeszcze za dziecka miłość do programowania zaszczepił u mnie tata, za co mu serdecznie dziękuję. Najpierw programowanie było dla mnie tylko zainteresowaniem, potem przerodziło się w pasję, a po studiach stało się zawodem. Pracując i zdobywając coraz więcej wiedzy i doświadczenia, pojawił się mój pierwszy wróg arogancja. Po jej pokonaniu przyszła pokora i inwestowanie swojego czasu w umiejętności miękkie oraz rozwój osobisty. Nie odpuściłem jednak programowaniu! To zawód, który chcę wykonywać, jak najdłużej będę mógł. Rozwiązywanie problemów za pomocą dobrze napisanego kodu, jest czystą przyjemnością.

W 2020 roku postanowiłem dzielić się swoją wiedzą, skutkiem czego powstała ta strona. Żyjemy w zabieganym społeczeństwie, wiecznie brakuje nam czasu, dlatego moim celem jest przekazanie Tobie jak największej ilości wiedzy w możliwie jak najszybszy sposób! Twój czas jest dla mnie cenny! To moje motto i mam nadzieję, że dzięki moim kursom zdobędziesz dużo cennej wiedzy i znacząco przyśpieszysz swoją karierę.

Profile w portalach społecznościowych:

Linkedin:

Lubimyczytać.pl: